Sibbo institut / Kontaktuppgifter

Sibbo institut / Nickby instituthuset
Stora Byvägen 8
04130 Sibbo

Kansli
Telefon 09 2353 6004
Öppet
Mån, ons och tors kl. 10.00-11.30 och 12.00-14.00
Tis kl. 10.00-11.30 och 12.00-18.00

Institutsekreterare Asta Viitanen
040 185 5808
asta.viitanen@sibbo.fi

Institutsekreterare Ulrika Martin
040 191 4199
ulrika.martin@sibbo.fi

Rektor Annelie Åkerman-Anttila
040 191 4454
annelie.akerman-anttila@sibbo.fi

Marknadsförings- och projektsekreterare Joanna Kopra
040 681 0623
joanna.kopra@sibbo.fi

Institutvärd Tapio Olenius
040 191 6079
tapio.olenius@sibbo.fi

Institutsekreterare, arbetslots Terese Pousar
050 433 2754
terese.pousar@sibbo.fi

Planeringsansvarig lärare i hantverk och bildkost​, vice rektor Pirjo Pentti
040 191 4378
pirjo.pentti@sibbo.fi

Idrottsledare Sari Sundbäck-Määttä
040 191 4232
sari.sundback-maatta@sibbo.fi

Timlärare Hanna Fridolfsson
050 599 7571
hanna.fridolfsson@sibbo.fi

Timlärare Tarja Ekholm
050 468 3636
tarja.ekholm@sibbo.fi

Timlärare Onerva Lähelmä
040 669 3104
tuula.pakola@sibbo.fi