Sibbo institut / Kontaktuppgifter

Sibbo institut / Nickby instituthuset
Stora Byvägen 8
04130 Sibbo

Kansli
Telefon: 09 2353 6004
E-post: sibbo.institut@sibbo.fi
Öppet
Mån – tors kl. 9.00-11.30 och 12.00-14.00.
Fre når du oss per telefon kl 9.00-11.30 och 12.00-14.00.

Institutsekreterare Asta Viitanen
040 185 5808
asta.viitanen@sibbo.fi

Institutsekreterare Ulrika Martin
040 191 4199
ulrika.martin@sibbo.fi

Marknadsförings- och projektsekreterare,  kommunikationsansvarig Joanna Kopra
040 681 0623
joanna.kopra@sibbo.fi

Institutvärd Tapio Olenius
Under terminerna mån–tors klo 17.00–20.00.
040 191 6079
tapio.olenius@sibbo.fi

Institutsekreterare, arbetslots Terese Pousar
050 433 2754
terese.pousar@sibbo.fi

Idrottsledare Sari Sundbäck-Määttä
040 191 4232
sari.sundback-maatta@sibbo.fi

Timlärare Hanna Fridolfsson
050 599 7571
hanna.fridolfsson@sibbo.fi

Timlärare Tarja Ekholm
050 468 3636
tarja.ekholm@sibbo.fi

Timlärare Onerva Lähelmä
046 920 0543
onerva.lahelma@sibbo.fi

Tf. rektor Pirjo Pentti
040 191 4378
pirjo.pentti@sibbo.fi