Sipoon opisto / Yhteystiedot

Sipoon opisto / Nikkilän opistotalo
Iso Kylätie 8
04130 Sipoo

Kanslia
Puhelin: 09 2353 6004
Sähköposti: sipoon.opisto@sipoo.fi
Avoinna
Ma – to klo 9.00-11.30 ja 12.00-14.00.
Pe tavoitat meidät puhelimitse klo 9.00-11.30 ja 12.00-14.00.

Opistosihteeri Asta Viitanen
040 185 5808
asta.viitanen@sipoo.fi

Opistosihteeri Ulrika Martin
040 191 4199
ulrika.martin@sipoo.fi

Markkinointi- ja projektisihteeri, tiedotusvastaava Joanna Kopra
040 681 0623
joanna.kopra@sipoo.fi

Opistoisäntä Tapio Olenius
Lukukauden aikana ma–to klo 17.00-20.00.
040 191 6079
tapio.olenius@sipoo.fi

Opistosihteeri, työluotsi Terese Pousar
050 433 2754
terese.pousar@sipoo.fi

Liikunnanohjaaja Sari Sundbäck-Määttä
040 191 4232
sari.sundback-maatta@sipoo.fi

Tuntiopettaja Hanna Fridolfsson
050 599 7571
hanna.fridolfsson@sipoo.fi

Tuntiopettaja Tarja Ekholm
050 468 3636
tarja.ekholm@sipoo.fi

Tuntiopettaja Onerva Lähelmä
046 920 0543
onerva.lahelma@sipoo.fi

Vt. rehtori Pirjo Pentti
040 191 4378
pirjo.pentti@sipoo.fi