Sipoon opisto / Yhteystiedot

Sipoon opisto / Nikkilän opistotalo
Iso Kylätie 8
04130 Sipoo

Kanslia
Puhelin 09 2353 6004
Avoinna
Ma, ke ja to klo 10.00-11.30 ja 12.00-14.00
Ti klo 10.00-11.30 ja 12.00-18.00

Opistosihteeri Asta Viitanen
040 185 5808
asta.viitanen@sipoo.fi

Opistosihteeri Ulrika Martin
040 191 4199
ulrika.martin@sipoo.fi

Rehtori Annelie Åkerman-Anttila
040 191 4554
annelie.akerman-anttila@sipoo.fi

Markkinointi- ja projektisihteeri Joanna Kopra
040 681 0623
joanna.kopra@sipoo.fi

Opistoisäntä Tapio Olenius
040 191 6079
tapio.olenius@sipoo.fi

Opistosihteeri, työluotsi Terese Pousar
050 433 2754
terese.pousar@sipoo.fi

Taito- ja taideaineiden suunnittelijaopettaja, vararehtori Pirjo Pentti
040 191 4378
pirjo.pentti@sipoo.fi

Liikunnanohjaaja Sari Sundbäck-Määttä
040 191 4232
sari.sundback-maatta@sipoo.fi

Tuntiopettaja Hanna Fridolfsson
050 599 7571
hanna.fridolfsson@sipoo.fi

Tuntiopettaja Tarja Ekholm
050 468 3636
tarja.ekholm@sipoo.fi

Tuntiopettaja Onerva Lähelmä
040 669 3104
tuula.pakola@sipoo.fi