Yhteystiedot

OVI-tiimi

Sosiaalityöntekijä Katri Indrén
puh.  040 191 6048, katri.indren@sipoo.fi

Sosiaalityöntekijä Jeanette Söderberg,
puh. 040 718 7729, jeanette.soderberg@sipoo.fi

Sosiaalityöntekijä Lydia Norrbäck,
puh. 040 537 6707, lydia.norrback@sipoo.fi

Erityissosiaaliohjaaja Nina Klemola,
puh. 040 191 4472, nina.klemola@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Anu Haapalehto,
puh. 040 191 4488, anu.haapalehto@sipoo.fi

TUPA-tiimi

Sosiaaliohjaaja Jenni Lönnberg,
puh. 040 191 4424, jenni.lonnberg@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Luru Natunen,
puh. 040 191 6057, luru.natunen@sipoo.fi

Sosiaaliohjaaja Kaarina Crichton,
puh. 040 636 0834, kaarina.crichton.sipoo.fi

Perhetyöntekijä Charlotta Manner,
puh. 040 191 4552, charlotta.manner@sipoo.fi

Perhetyöntekijä Jatta Rinkinen,
puh. 040 645 2468, jatta.rinkinen@sipoo.fi

Perhetyöntekijä Sofia Arpia,
puh. 050 463 5125, sofia.arpia@sipoo.fi

Tupa-tiimin tiimivastaava

Erityissosiaaliohjaaja Anne Willström,
puh. 050 463 5126, anne.willstrom@sipoo.fi

Vs. Palvelupäällikkö Susann Holst,
puh. 040 191 4337, susann.holst@sipoo.fi

på svenska




Viimeksi muokattu 02.12.2019

KÄYNTIOSOITE


Sosiaali- ja terveysasema
Jussaksentie 14
2. kerros
04130 Sipoo 

Walk In -mottagning

SÄHKÖINEN ASIOINTI


Yhteydenottolomake

Anna palautetta! Anna palautetta