Neuvolan yhteystiedot

Neuvolan ajanvarauksen peruutus tekstiviestillä numeroon
+358 40 486 9113

Neuvolan puhelinaika
maanantai – torstai klo 12:00-12:45

 

Voit tarkistaa oman terveydenhoitajasi oheisesta listasta kotiosoitteesi perusteella ja ottaa yhteyttä puhelinaikana.

Nikkilän neuvola

Jussaksentie 14, 2. krs, 04130 Sipoo

Terveydenhoitaja Tiina Hakamaa
+358 40 191 4295
tiina.hakamaa@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Jessica Lindroos
+358 40 191 4297
jessica.lindroos@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Sanna-Mari Savolainen
+358 50 463 9355
sanna-mari.savolainen@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Cathrina Söderblom
+358 40 191 4294
cathrina.soderblom@sipoo.fi

Söderkullan neuvola

Amiraalintie 2, 2. krs, 01150 Söderkulla

Terveydenhoitaja Maiju Borgström
+358 40 191 4299
maiju.borgstrom@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Sirpa-Sisko Leisti-Johansson
+358 40 191 4300
sirpa-sisko.leisti-johansson@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Nina Eskelin
+358 40 191 6083
nina.eskelin@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Tiina Storbjörk
+358 40 191 4301
tiina.storbjork@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Camilla Simonsén
+358 40 191 4298
camilla.simonsen@sipoo.fi

Ehkäisy- ja perhesuunnitteluneuvola

Jussaksentie 14, 2. krs, 04130 Sipoo

Terveydenhoitaja Tiina Storbjörk
+358 40 529 7761
tiina.storbjork@sipoo.fi

Terveydenhoitaja Sabrina Ådahl
+358 40 529 7761
sabrina.adahl@sipoo.fi

Vastaava terveydenhoitaja Tina Sihvo
+358 50 081 4724
tina.sihvo@sipoo.fi

Palvelupäällikkö Marjo Karppinen
+358 50 329 9418
marjo.karppinen@sipoo.fi