Kontaktuppgifter

OVI-teamet

Socialarbetare Katri Indrén, 040 191 6048, katri.indren@sipoo.fi

Socialarbetare Tuija Rämö, 040 191 6002, tuija.ramo@sipoo.fi

Socialarbetare Jeanette Söderberg, 040 718 7729, jeanette.soderberg@sipoo.fi

Socialarbetare Lydia Norrbäck, 040 537 6707, lydia.norrback@sipoo.fi

Specialsocialhandledare Nina Klemola, 040 191 4472, nina.klemola@sipoo.fi

Socialhandledare Anu Haapalehto, 040 191 4488, anu.haapalehto@sipoo.fi

TUPA-teamet

Socialhandledare Jenni Lönnberg, 040 191 4424, jenni.lonnberg@sipoo.fi

Socialhandledare Luru Natunen, 040 191 6057, luru.natunen@sipoo.fi

Familjearbetare Charlotta Manner, 040 191 4552, charlotta.manner@sipoo.fi

Familjearbetare Jatta Rinkinen, 040 645 2468, jatta.rinkinen@sipoo.fi

Familjearbetare Sofia Arpia, 050 463 5126, sofia.arpia@sipoo.fi

Socialhandledare Kaarina Crichton, 040 636 0834, kaarina.crichton@sipoo.fi

Teamansvarige i TUPA-teamet:
Socialhandledare Anne Willström, 050 463 5126, anne.willström@sipoo.fi

Servicechef
Katarina Alhovuori
040 191 4337, katarina.alhovuori@sipoo.fi

suomeksi




Senast ändrat 24.10.2019

BESÖKADRESS


Social- och hälsostation
Jussasvägen 14
2. vån.
04130 Sibbo
Walk In -mottagning

E-TJÄNSTER


Blankett för kontaktbegäran

 

Ge respons!Ge respons!