Kontaktuppgifter


Vänligen använd inte e-posten för att skicka personuppgifter eller sekretessbelagd information.

OVI-teamet

Ledande sosialarbetare Katja Sipiläinen
tfn 040 1914442, katja.sipilainen@sipoo.

Socialarbetare Katri Indrén
tfn 0
40 191 6048, katri.indren@sipoo.fi

Socialarbetare Jeanette Söderberg
tfn 040 718 7729, jeanette.soderberg@sipoo.fi

Tf. Socialarbetare Jenni Lönnberg
tfn 040 191 4424, jenni.lonnberg@sipoo.fi

Specialsocialhandledare Nina Klemola
tfn 040 191 4472, nina.klemola@sipoo.fi

Socialhandledare Anu Haapalehto
tfn 040 191 4488, anu.haapalehto@sipoo.fi

TUPA-teamet

Ansvarig socialhandledare Anne Willström
tfn 050 463 5126, anne.willstrom@sipoo.fi

Socialhandledare Luru Natunen
tfn 040 191 6057, luru.natunen@sipoo.fi

Socialhandledare Camilla Nurmi,
tfn 050 470 9031, camilla.nurmi@sipoo.fi

Socialhandledare Mari-Anna Rahikainen,
tfn 050 341 0252, marianna.rahikainen@sipoo.fi

Familjearbetare Charlotta Manner
tfn 040 191 4552, charlotta.manner@sipoo.fi

Familjearbetare Jatta Rinkinen
tfn 040 645 2468, jatta.rinkinen@sipoo.fi

Familjearbetare Jonna Launiala
tfn 040 636 0834, jonna.launiala@sipoo.fi

 

Servicechef Kaija Kurkela
tfn 040 191 4337, kaija.kurkela@sipoo.fi

suomeksi




Senast ändrat 04.05.2020

BESÖKADRESS


Social- och hälsostation
Jussasvägen 14
2. vån.
04130 Sibbo
Walk In -mottagning

E-TJÄNSTER


Blankett för kontaktbegäran