Kotihoidon yhteystiedot

Seniorikeskus, Jussaksentie 18 H, 04130 Sipoo

På svenska

Kotihoidon päivystyspuhelin pohjois Sipoo klo 7.00-21.15 puh. (09) 2353 6639

Kotihoidon päivystyspuhelin Etelä-Sipoo klo 7.00-21.00
puh. (09) 2353 6665

 

Ethän käytä sähköpostia luottamuksellisten tai henkilökohtaisten tietojen lähettämiseen.

Palvelupäällikkö
Sari Häkkinen
+358401914196
sari.hakkinen@sipoo.fi

Kotihoidon ohjaaja
Katja Suursalmi
+358503385761
katja.suursalmi@sipoo.fi

Kehittämisvalmentaja
Jaana Lindlöf
+358504069718
jaana.lindlof@sipoo.fi

Vastaava sairaanhoitaja
Charlotta Granqvist
+358504084754
charlotta.granqvist@sipoo.fi

Sairaanhoitaja
Johanna Hermanson-Sundberg
+358504433606
johanna.hermanson@sipoo.fi

Sairaanhoitaja
Katja Lyytinen
+358504433617
katja.lyytinen@sipoo.fi

Sairaanhoitaja
Pia Laajanaho
+358401935842
pia.laajanaho@sipoo.fi

Sairaanhoitaja
Heidi Holopainen
+358505705348
heidi.holopainen@sipoo.fi

Sairaanhoitaja
Filippa Olenius
+358503228204
filippa.olenius@sipoo.fi



Viimeksi muokattu 19.03.2020